PÓŁKOLONIE TOR MODLIN

Modlin poprawka

ZAINWESTUJ W BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA!

INFORMACJE OGÓLNE

  • TERMIN: 8.07 – 12.07.2024 oraz 26.08 – 30.08.2024
  • MIEJSCE: TOR MODLIN
  • GODZINY: 9:00 – 17:00
  • ILOŚĆ MIEJSC: 30
  • WIEK: 9 – 16 lat (< 145 cm wzrostu)
  • CENA: od 1990 zł

Zapraszamy na ODJECHANĄ przygodę (i nie tylko!) na naszych PÓŁKOLONIACH! 

Nasze półkolonie oferują szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci, zapewniając wyjątkowe doświadczenia i pełen aktywności wakacyjny program.

Celem projektu jest bezpieczne i prawidłowe wprowadzenie młodzieży w świat motoryzacji, poprzez przekazanie właściwych wzorców i uświadomianie ryzyka występującego w ruchu drogowym.

 

Uczestniczy uczą się na autach floty Renault z automatyczna skrzynią biegów, by w pełni skupić się na bezpiecznej i świadomej jeździe samochodem, prawidłowych wzorcach oraz reagowania na awaryjne sytuacje mogące wystąpić na drodze.   

 

ATRAKCJE, które czekają na uczestników naszych półkolonii to między innymi:

Atrakcje wymienione w ofercie naszych półkolonii są uzależnione od warunków atmosferycznych. Pomimo staranności w planowaniu i organizacji, niektóre zajęcia mogą być modyfikowane lub odwoływane w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort naszych uczestników.

IMG

"Jako właściciele firmy, chcemy podzielić się naszą radością z możliwości współorganizowania już po raz czwarty półkolonii na Torze Modlin. Jest to niezwykłe doświadczenie widzieć, jak nasi uczestnicy ożywają podczas jazdy na szybkich samochodach. Atmosfera na każdych półkoloniach jest niesamowita, a profesjonalna obsługa toru zapewniła bezpieczne i ekscytujące przeżycia dla wszystkich. Polecamy każdemu, kto kocha motoryzację i pragnie unikalnych wakacyjnych przygód!"

0
LAT DOŚWIADCZENIA

OPINIE

BEZPIECZEŃSTWO

WYKWALIFIKOWANA KADRA POSIADAJĄCA ODPOWIEDNIE UPRAWNIENIA

NASZE OBOZY I PÓŁKOLONIE ZAGŁASZANE SĄ DO KURATORIUM OŚWIATY 
 
OGRANICZAMY LICZBĘ UCZESTNIKÓW W GRUPACH, ABY ZAPEWNIĆ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO DZIECKA I LEPSZĄ KONTROLĘ NAD ICH BEZPIECZEŃSTWEM. 
 

ZAPISY WYSTAROWAŁY 15.04.2024