Nauka pływania

Nauka pływania

Nauka pływania Warszawa i okolice

Trenerzy Move Camp są profesjonalistami, dobrze przygotowanymi do prowadzenia zajęć sportowych. Posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe oraz niezbędne doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem. Jest to bardzo duża wartość, która sprawia, że nauka pływania przynosi efekty, jest przyjemna i rozwija kursanta. Na pewno warto choć raz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Karolinę i Jacka, aby osobiście przekonać się jak dużo one dają.

Załoga movecamp

Instruktorzy pływania

Karolina i Jacek. Łączy ich wspólna pasja – sport. On snowboard, ona narty. On windsurfing, ona też. On pływa, ona też. Trenerzy personalni. Postanowili to skonsolidować i stworzyli – MOVE CAMP.

Szkoła pływania

Nauka pływania

Wszystko to sprawia, że największym zainteresowaniem w Move Camp cieszy się nauka pływania dla dzieci, która jest realizowana na trzech basenach w różnych dzielnicach: Ochota, Bielany i Żoliborz. Wystarczy sprawdzić gdzie będzie miało się najbliżej i zapisać na lekcję pływania swoją pociechę!

W Warszawie nie brakuje różnego rodzaju propozycji do spędzenia wolnego czasu, ale dobrze jest mieć wygospodarowane w grafiku zajęć choć godzinę na basen w ciągu tygodnia. Nasze ciało w trakcie tej aktywności tak naprawdę relaksuje się, a umysł za sprawą dobroczynnego wpływu wody odrywa się od codziennych obowiązków – po prostu “resetuje się”, przed kolejnymi wyzwaniami. Dlatego jeśli nie umiesz pływać, a bardzo chciałbyś podszkolić się pod okiem eksperta, to już dziś spraw grafik lekcji pływania!

nauka pływania move camp
Nasz program

Dlaczego warto nauczyć się pływać razem z nami?

Idealna propozycja dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z pływaniem!

Wspaniała zabawa

To hasło jest nieodłącznym elementem naszych CAMPÓW!Bez tego się „nie ruszamy” na żaden wyjazd! 🙂

Niezapomniane wrażenia

Po naszych CAMPACH wspomnienia zostają na bardzo długo. Oprócz wspomnień, powstają przyjaźnie na lata.

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia sportowe to nieodłączna część naszych CAMPÓW. Na naszych wyjazdach nie zabraknie również części edukacyjnej, wszystko w formie zabawy.

Wspólna intergracja

Twoje dziecko nie ma z kim pojechać na obóz? Żadna koleżanka czy kolega się nie zdecydował? Nie ma sprawy! U nas przyjaźnie tworzą się bardzo szybko!

Samodzielność

Na CAMPACH staramy się aby dzieci jak najwięcej rzeczy robiły samodzielnie. Owszem, zdarza się, że nasza pomoc jest niezbędna, dlatego zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać problem.

Rozwój ruchowy

Tutaj chyba dużo pisać nie trzeba 🙂 AKTYWNOŚĆ to nasz konik, i na żadnym CAMPIE jej nie zabraknie!

Co u nas

AKTUALNOŚCI

Tutaj dowiecie się o najnowszych wydarzeniach w Move Camp oraz o przydatnych informacjach, które wprowadzą Cię w świat pływania. Nasze projekty i propozycje programowe sprawiają, że nie sposób nudzić się w Warszawie!

Modlin poprawka
Blog

PÓŁKOLONIE TOR MODLIN

ZAINWESTUJ W BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE TERMIN: 8.07 – 12.07.2024 oraz 26.08 – 30.08.2024 MIEJSCE: TOR MODLIN GODZINY: 9:00 – 17:00 ILOŚĆ