Nauka pływania dla dorosłych

Nauka pływania dla dorosłych

Nauka pływania dla dorosłych

Nasze zajęcia to świetny sposób na przyjemne i aktywne spędzenie czasu. Dodatkowo grupa bardzo mocno motywuje do działania co przekłada się bezpośrednio na lepsze wyniki a przede wszystkim poprawę samopoczucia i komfortu życia. Wspólna nauka pływania dla dorosłych jest również czasem zgromadzenia się osób o podobnych zainteresowaniach, co wzmacnia więzi między trenującymi. Na pewno może to być bardzo ciekawa alternatywa dla spotkania w gronie znajomych, którzy nie tylko chcą spotykać się lokalach na obiadach. Nasza propozycja spędzenia wolnego czasu na pewno wyróżnia się na tle tego, co można robić w Warszawie. Jesteśmy przekonani, że tak zorganizowana nauka pływania dla dorosłych, będzie długo pozytywnie odbierana przez kursantów!

nauka plywania dla doroslych warszawa
indywidualna nauka plywania dla doroslych
Szkoła pływania dla dorosłych

Lekcje pływania dla dorosłych

Nauka pływania dla dorosłych to nie tylko propozycja dla osób, które nie mają tej umiejętności. To także specjalnie przygotowany program dla tych, co już posiadają pewne doświadczenie, ale chcą udoskonalać swój styl i rozwijać się w tym kierunku. Pod okiem doświadczonego trenera pływania można usprawnić pewne mankamenty w pływaniu i czerpać z tego jeszcze więcej radości. Warto skorzystać z tego typu zajęć, gdyż intensywne treningi na basenie, które są nieprawidłowo wykonywane mogą wywołać kontuzję lub problemy z kręgosłupem.

Lokalizacja

Gdzie jeszcze nauczymy Cię pływać?

nauka plywania dla doroslych
Szkoła pływania dla dorosłych

Kurs pływania dla dorosłych

Nauka pływania dla dorosłych to idealny sposób na uzyskanie sprawności fizycznej i zdrowia. Można to zrobić w domu, jak również, ale trzeba będzie basen, aby to zrobić. Istnieje kilka korzyści z podejmowania zajęć pływania dla dorosłych. Dostaje swoje tętno w górę i spala kalorie. To również sprawia, że bardziej komfortowo w wodzie. To jest dobre dla Twojej postawy i może pomóc w zapobieganiu upadkom. Wreszcie, może pomóc z niepokoju i zmęczenia. Biorąc lekcje pływania dla dorosłych daje możliwość uczenia się nowych umiejętności i zabawy w tym samym czasie. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem zajęć, istnieje wiele opcji dostępnych. Możesz wziąć prywatne lekcje lub dołączyć do zespołu pływackiego. To świetny sposób, aby poznać nowych ludzi, a jednocześnie pozostać zdrowym w tym samym czasie!

Nasz program

Dlaczego warto nauczyć się pływać razem z nami?

Idealna propozycja dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z pływaniem!

Wspaniała zabawa

To hasło jest nieodłącznym elementem naszych CAMPÓW!Bez tego się „nie ruszamy” na żaden wyjazd! 🙂

Niezapomniane wrażenia

Po naszych CAMPACH wspomnienia zostają na bardzo długo. Oprócz wspomnień, powstają przyjaźnie na lata.

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia sportowe to nieodłączna część naszych CAMPÓW. Na naszych wyjazdach nie zabraknie również części edukacyjnej, wszystko w formie zabawy.

Wspólna intergracja

Twoje dziecko nie ma z kim pojechać na obóz? Żadna koleżanka czy kolega się nie zdecydował? Nie ma sprawy! U nas przyjaźnie tworzą się bardzo szybko!

Samodzielność

Na CAMPACH staramy się aby dzieci jak najwięcej rzeczy robiły samodzielnie. Owszem, zdarza się, że nasza pomoc jest niezbędna, dlatego zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać problem.

Rozwój ruchowy

Tutaj chyba dużo pisać nie trzeba 🙂 AKTYWNOŚĆ to nasz konik, i na żadnym CAMPIE jej nie zabraknie!

Co u nas

AKTUALNOŚCI

Tutaj dowiecie się o najnowszych wydarzeniach w Move Camp oraz o przydatnych informacjach, które wprowadzą Cię w świat pływania. Nasze projekty i propozycje programowe sprawiają, że nie sposób nudzić się w Warszawie!

Modlin poprawka
Blog

PÓŁKOLONIE TOR MODLIN

ZAINWESTUJ W BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE   TERMIN: 8.07 – 12.07.2024 oraz 26.08 – 30.08.2024 MIEJSCE: TOR MODLIN GODZINY: 9:00 – 17:00

SUNTAGO WYRÓŻNIAJĄCY
Blog

PÓŁKOLONIE w SUNTAGO

Zanurz się w letnią frajdę z naszymi półkoloniami w Suntago – największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE   TERMIN: 29.07 –