Wakacyjne Kursy intensywne

Korzyści z kursów intensywnych

WAKACYJNE KURSY NAUKI PŁYWANIA

  • SZYBSZE POSTĘPY: ze względu na to, że zajęcia odbywają się codziennie, tempo nauki jest przyspieszone. Dzięki temu pozwala to dzieciom szybciej osiągnąć podstawowe (i nie tylko!) umiejętności pływania. 

 

  • LEPSZE ZAPAMIĘTYWANIE: ćwiczenia powtarzane są codzienne a to pomaga dzieciom lepiej zapamiętywać i utrwalać nowe umiejętności, co prowadzi do bardziej trwałego opanowania techniki pływania.

 

  • NADROBIENIE ZALEGŁOŚCI: w przypadku jak dziecko chce dołączyć od nowego semestru do wyższej grupy, podczas kursu intensywnego może nadrobić zaległości aby od nowego semestru zapisać się do grupy na równym poziomie z innymi uczestnikami.

 

  • SKONCENTROWANY CEL: 5-cio dniowe kursy stawiają na konkretny cel – nauczyć dzieci pływać w krótkim czasie. To bardzo mocno motywuje dzieci do zaangażowania się w czasie zajęć. 
IMG
INTENSYWNE KURSY NAUKI PŁYWANIA W WAKACJE
Nauka pływania dla dzieci

INTENSYWNE KURSY NAUKI PŁYWANIA

szkole pływania „Move Camp” w każde wakacje organizujem intensywne 5-cio dniowe kursy nauki pływania. W tym roku będą one nie odbywały w 4 lokalizacjach:

  • CSR WUM (Ochota)
  • CRS Bielany (ul. Conrada 6)
  • OSiR Żoliborz
  • LAVO. (Józefosław)

Zajęcia prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania. Projekt ten cieszy bardzo dużym zainteresowaniem a znaczna ilość uczniów, którzy dołączają do nas w wakacje pozostaje na kolejne sezony! 🙂

Nasza oferta

Uczymy pływać:

Nasz program

Dlaczego warto nauczyć się pływać razem z nami?

Idealna propozycja dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z pływaniem!

Wspaniała zabawa

To hasło jest nieodłącznym elementem naszych CAMPÓW!Bez tego się „nie ruszamy” na żaden wyjazd! 🙂

Niezapomniane wrażenia

Po naszych CAMPACH wspomnienia zostają na bardzo długo. Oprócz wspomnień, powstają przyjaźnie na lata.

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia sportowe to nieodłączna część naszych CAMPÓW. Na naszych wyjazdach nie zabraknie również części edukacyjnej, wszystko w formie zabawy.

Wspólna intergracja

Twoje dziecko nie ma z kim pojechać na obóz? Żadna koleżanka czy kolega się nie zdecydował? Nie ma sprawy! U nas przyjaźnie tworzą się bardzo szybko!

Samodzielność

Na CAMPACH staramy się aby dzieci jak najwięcej rzeczy robiły samodzielnie. Owszem, zdarza się, że nasza pomoc jest niezbędna, dlatego zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać problem.

Rozwój ruchowy

Tutaj chyba dużo pisać nie trzeba 🙂 AKTYWNOŚĆ to nasz konik, i na żadnym CAMPIE jej nie zabraknie!

Co u nas

PORADNIK

Tutaj dowiecie się o najnowszych wydarzeniach w Move Camp oraz o przydatnych informacjach, które wprowadzą Cię w świat pływania. Nasze projekty i propozycje programowe sprawiają, że nie sposób nudzić się w Warszawie!