Instruktorzy pływania - trenerzy

karolina instruktorka plywania warszawa

Karolina - Instruktorka pływania z wielką pasją

Instruktorka pływania, narciarstwa, windsurfingu, trener personalny.
Ze sportem związana od najmłodszych lat i nie wyobraża sobie bez niego życia.
Od 10 roku życia do czasów studenckich trenowała piłkę ręczną stąd zamiłowanie do sportu. Absolwentka AWF w Warszawie.
Regularnie bierze udział w szkoleniach związanych z rozwojem fizycznym.
Swoją pasję zamieniła w pracę, dlatego wkłada w to całe serce.

jacek instruktor plywania warszawa

Jacek - Instruktor pływania z wielkim zaangażowaniem

Absolwent AWF w Warszawie kierunku wychowanie fizyczne.
Z pływaniem związany od najmłodszych lat.
Jako dziecko i nastolatek trenował lekkoatletykę a jego konikiem był dziesięciobój.
Obecnie trener personalny, instruktor snowboardu, windsurfingu i pływania.
Swoje zamiłowanie do sportu przekazuje młodszym i starszym podopiecznym.
Dzięki wiedzy i praktyce, spod jego skrzydeł wyłaniają się niesamowite talenty.

IMG WA

Rafał Podolak - metodyk jakich mało

Instruktor i trener pływania.
Medalista Mistrzostw Polski w Pływaniu, absolwent AWF Warszawa, instruktor sportu osób niepełnosprawnych instruktor gimnastyki, czynny nauczyciel W-F.
Od lat związany ze sportem.
Pływanie ma we krwi, każde dziecko wita szerokim uśmiechem. Chętnie dzieli się pasją do pływania z innymi. Sprawdza się przy pracy z dziećmi jak i dorosłymi.

Regularnie bierze udział w szkoleniach związanych z rozwojem fizycznym.
Swoją pasję zamieniła w pracę, dlatego wkłada w to całe serce.

 

Rafał prowadzi w naszej szkole pływania zajęcia grupowe na pływalni CRS Bielany – ul. Conrada 6.

IMG

Robert Romiszewski - uwielbiany przez dzieci

Absolwent AWF. Zawsze uśmiechnięty 🙂 Zaangażowany i totalnie oddany swojej pracy.

Pasja: pływanie, karate, muzyka i motocykle.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć sportowych, powoduje, że przekazywanie wiedzy i podejście do kursanta jest nie do podrobienia!

Robert prowadzi w naszej szkole pływania zajęcia grupowe na OSiR Żoliborz, CRS Bielany – ul. Conrada 6 oraz zajęcia indywidualne CRS Bielany – ul. Conrada 6 i ul. Lindego. 

Dodatkowo Robert prowadzi zajęcia dla szkół i przedszkoli połączone z transportem dzieci z placówki na basen i z powrotem.

IMG

Rafał Roch Stefański

 

 

Rafał prowadzi w naszej szkole pływania zajęcia grupowe na pływalni OSiR Żoliborz.

IMG

Paweł Młynarczyk

 

Paweł prowadzi w naszej szkole pływania zajęcia grupowe na OSiR Żoliborz.

Dodatkowo Paweł bierze czynny udział jako wychowawca w półkoloniach organizowanych przez Move Camp.

IMG

Dominika Miernicka

Dominika z pływaniem ma do czynienia od małego. Najpierw sama trenowała a teraz całą swoją pasję do tego sportu przelewa na dzieci i z radością patrzy jak wspaniale chłoną wiedzę.. Na co dzień pracuje w przedszkolu więc jak widać praca z dziećmi jest u Dominiki na każdym kroku 😊 Kocha to co robi i przyjemnością weźmie Twoje dziecko pod swoje skrzydła 😊
 
Dominika prowadzi u nas zajęcia grupowe na OSiR Żoliborz oraz zajęcia indywidualne na Pływalni Nowa Fala.
 
IMG

Szymon Gołąb

„Cześć, jestem Szymon. Przygodę z pływaniem rozpocząłem w wieku kilku lat, gdy moi rodzice zapisali mnie na lekcje pływania. Dzisiaj przekazuję tę wiedzę i umiejętności jako instruktor pływania. Zawsze staram się, aby moi podopieczni czuli się na zajęciach bezpieczni, a z ich twarzy ani na chwilę nie znikał uśmiech. Dzięki temu, obserwuję szybkie postępy u każdego z moich uczniów.

Oprócz pracy na basenie, jestem też wychowawcą kolonijnym. Organizacja obozów to moja druga pasja życiowa. Szczególnie ważne, w pracy z dziećmi, jest dla mnie budowanie więzi opartej na szczerości i wzajemnym zaufaniu.

Poza pracą na basenie studiuję informatykę na jednej z warszawskich uczelni.”

Adam Blonowski

Adam Błonowski

Swoją przygodę pływacką rozpocząłem w swoim rodzinnym klubie młodzieżowym w UKS „Delfin” Legionowo. Tam pod okiem trenera Rafała Perla szlifowałem swój koronny styl klasyczny, inaczej mówiąc „żabkę”.
 
Podczas studiów licencjackich i magisterskich pływałem i reprezentowałem AZS Uniwersytetu Warszawskiego na akademickich mistrzostwach Warszawy i Polski. W międzyczasie przeszedłem szkolenie z ratownictwa wodnego uzyskując tytuł Ratownika Wodnego (od 2014 r.), systematycznie podnosząc swoje doświadczenie o elementy ratownictwa morskiego i śródlądowego, czy zdobywając kolejne patenty przydatne w ratownictwie m.in. płetwonurka CMAS P1, stażysty ratownictwa na wodach szybko płynących i powodziowych, czy sternika motorowodnego.
 
Z zamiłowania do sportów wodnych, kontynuuję przygodę pływacką startując w zawodach pływackich Masters na wodach otwartych (m.in. Warsaw Open Water) oraz w zawodach Swimrun, czyli swoistym wyścigu biegowo-pływackim.
 
Adam w naszej szkole pływania prowadzi zajęcia grupowe na pływalni DELFIN oraz WUM.
Malwina Jedrysik

Malwina Jędrysik

„Jestem Malwina i swoją przygodę z plywaniem rozpoczęłam mając 4 latka. To wtedy po raz pierwszy rodzice postanowili zapoznać mnie z żywiołem jakim jest woda. 

Systematyczne zajęcia na basenie pomogły mi nauczyć się techniki pływania, a co za tym idzie, przyczyniły się do wykształcenia szybkości, pozwalającej mi rozpocząć treningi. 

W szkole podstawowej i gimnazjum byłam zawodniczką sekcji pływackiej. Po latach regularnego trenowania postanowiłam zrobić uprawnienia instruktorskie, aby dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją z innymi.”

Malwina w naszej szkole pływania prowadzi zajęcia grupowe na pływalni OSiR Żoliborz oraz zajęcia narciarskie.
Lucja Dziarska

Łucja Dziarska

Swoją przygodę z pływaniem rozpoczęłam w wieku 6 lat. Po roku nauki rodzice zapisali mnie, na moją prośbę do klubu pływackiego UKS Victoria Józefów, w którym 8 lat trenowałam pływanie.

Na co dzień jestem studentką fizjoterapii na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją pasję do sportu przekazuję jako instruktor pływania od 2019 roku. Swoją wiedzę pogłębiam o liczne kursy z zakresu dietetyki, psychologii oraz treningu siłowego.
 
Łucja w naszej szkole pływania prowadzi zajęcia grupowe na pływalni  WUM.
Dominik Kowalski

Dominik Kowalski

Z pływaniem związany od wczesnych lat szkoły podstawowej. Były zawodnik UKS Ostrobramska Warszawa i kadry województwa mazowieckiego. Medalista wielu zawodów pływackich, w tym Mistrzostw Polski Młodzików, na dystansie 400 i 1500 metrów stylem dowolnym.

W 2015 roku ukończył szkolenie ratowników wodnych i od tamtej pory spędza każdy sezon wakacyjny strzegąc bezpieczeństwa osób kąpiących się w Morzu Bałtyckim. Od 2019 współpracuje z gminą Ustronie Morskie.

Działalność w Move Camp w 2020 roku. Jest specjalistą nauki i późniejszego doskonalenia umiejętności pływania wśród dzieci i osób dorosłych.

Dominik w naszej szkole pływania prowadzi zajęcia grupowe na pływalni OSiR Żoliborz, WUM oraz obsługuje placówki szkolne i przedszkolne.
trenerzy pływania w Move Camp
Załoga movecamp

Trenerzy pływania

Karolina i Jacek.
Łączy ich wspólna pasja – sport.
On snowboard, ona narty.
On windsurfing, ona też.
On pływa, ona też.
Trenerzy personalni.
Postanowili to skonsolidować i stworzyli – MOVE CAMP.

Trener pływania poświęci Tobie lub komukolwiek innemu tyle czasu ile tylko będzie trzeba, aby kursant stał się dobrze pływającą osobą. Jest to ważne, gdyż wizyta na basenie ma sprawić Ci dużo radości i przyjemności!

Lokalizacja

Gdzie jeszcze nauczymy Cię pływać?

Szkoła pływania

Instruktorzy pływania

Jak widzisz zespół Move Camp tworzą doświadczeni sportowcy, których misją jest podnoszenie poziomu sprawności swoich podopiecznych. Karolina oraz Jacek doskonale nauczą pływać dziecko jak i dorosłą osobę lub ciekawie zorganizują czas, aby nie był on zmarnowany. Ponadto są bardzo elastyczni i dobrze zorganizowani, co pozwala im pracować w trzech warszawskich dzielnicach: Żoliborzu, Ochocie i Bielanach. Śmiało można stwierdzić, że nauka pływania dzieci to ich największa pasja i misja. Warto jest umówić się na indywidualne zajęcia nauki pływania lub rozmowę o tym, co mogą Ci zaoferować.

Jeśli myślisz o tym, aby Twój trening był bardziej profesjonalny, koniecznie skontaktuj się jednym z instruktorów pływania Move Camp! Jesteśmy przekonani, że już po pierwszych zajęciach zobaczysz różnicę w jakości swoich ruchów na torze. Instruktor pływania jest przede wszystkim bardzo przydatną osobą jeśli chciałbyś, aby Twoje dziecko mogło lepiej poruszać się w wodzie. Pod okiem profesjonalisty sprawnie usamodzielni się na basenie i być może odkryje swoją wielką pasję!

instruktorzy plywania trenerzy personalni
Co u nas

AKTUALNOŚCI

Tutaj dowiecie się o najnowszych wydarzeniach w Move Camp oraz o przydatnych informacjach, które wprowadzą Cię w świat pływania. Nasze projekty i propozycje programowe sprawiają, że nie sposób nudzić się w Warszawie!

Modlin poprawka
Blog

PÓŁKOLONIE TOR MODLIN

ZAINWESTUJ W BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE   TERMIN: 8.07 – 12.07.2024 oraz 26.08 – 30.08.2024 MIEJSCE: TOR MODLIN GODZINY: 9:00 – 17:00

SUNTAGO WYRÓŻNIAJĄCY
Blog

PÓŁKOLONIE w SUNTAGO

Zanurz się w letnią frajdę z naszymi półkoloniami w Suntago – największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE   TERMIN: 29.07 –