FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie, zajęcia odbywają się bez rodzica za to w towarzystwie wykwalifikowanego instruktora. Za „pomoce” służą nam makarony i deski.

Tak, nasi pływacy wstęp na basen mają wliczony w cenę karnetu.

Nie, nasi pływacy wstęp na basen pokrywają we własnym zakresie.

Po potwierdzeniu przez nas zapisu, otrzymacie Państwo maila z danymi do płatności.

W przypadku zgłoszenia nieobecności min. 10h przed zajęciami otrzymacie Państwo aktywny impuls na odrabianki do wykorzystania do końca semestru. Zarówno nieobecności jak i zapisy na odrabianki zgłaszacie Państwo przez system Active Now.

Zapisując się na kurs zgłaszacie Państwo chęć uczestnictwa i rezerwujecie miejsce w pełnym kursie semestralnym. Możliwa jest rezygnacja do 14 dni od rozpoczęcia kursu, wtedy ponosicie Państwo koszt tylko lekcji, które się odbyły. W przypadku rezygnacji w późniejszym czasie zobowiązani Państwo jesteście do uiszczenia opłaty za pełny kurs.

Opłatę za kurs należy uiścić z góry za całość. Na życzenie Klienta możliwe jest rozłożenie płatności na 2 raty. Jednak rezygnacja z kursu w trakcie jego trwania nie zwalnia z opłaty kolejnej raty.

Tak, opłata członkowska jest obligatoryjna dla każdego naszego pływaka. Płatna przy zapisie na zajęcia, ważna do 31.08 roku następnego.

Profity z posiadania karty członkowskiej: 

KARTA CZŁONKOWSKA

Nie jest to sprawa prosta 😊 Na stronie https://movecamp.pl/plywanie/poziomy-zaawansowania/opisane są nasze poziomy zaawansowania. Należy zapoznać się z nimi i ustalić, które umiejętności z danego poziomu posiada Państwa dziecko. Jeżeli na danym poziomie brakuje dziecku max. 3 umiejętności należy zapisać go na poziom kolejny. Jeżeli brakuje więcej niż 3 umiejętności należy zapisać dziecko na rozpatrywany poziom.

Określenie poziomu zaawansowania dziecka i tym samym „wpisanie” go w nasze ramy może okazać się kłopotliwe i może zdarzyć się, że przecenimy lub nie docenimy umiejętności naszego dziecka. W pierwszych tygodniach zajęć tak naprawdę weryfikujemy poziom zaawansowania dzieci w grupach i jeżeli zdarzają się jakieś „pomyłki” przy zapisie staramy się w miarę możliwości zrobić roszady w grupach.

  • kąpielówki lub strój kąpielowy
  • klapki basenowe 
  • w przypadku dzieci, które szybko marzną zalecamy wziąć ze sobą pianki
  • ręcznik kąpielowy
  • czepek 
  • okularki do pływania
  • kosmetyki pod prysznic

Wejście na pływalnie jest możliwe tylko i wyłącznie po okazaniu elektronicznego karnetu.

Karnet dostępny po ściągnięciu mobilnej aplikacji Active Now. Aplikację można pobrać z następujących stron: appstore lub Sklep Play.

 

Grupy w naszej szkole pływania są maksymalnie 5 – cio osobowe.

Wyjątkiem są zajęcia na pływalniach:

  • LAVO. – maksymalnie 6 – cio osobowe
  • CS w Błoniu (30 minut/6 – cio osobowe, 45 minut/8 – mio osobowe)