Przedszkole piłkarskie

zajęcia w środy oraz niedziele na OSIR ŻOLIBORZ
Akademia sportowa

Przedszkole piłkarskie

Zajęcia Move Camp Football są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-7 lat. Na naszych zajęciach trenują chłopcy oraz dziewczynki w grupach dopasowanych wiekowo. Nasze zajęcia prowadzi starannie wyselekcjonowana kadra trenerska. W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę i jak grać w mini meczach piłkarskich. Liczebność grup jest idealnie dopasowana, aby każde dziecko było pod baczną obserwacją trenera. Jest to bardzo istotne dla rozwoju umiejętności oraz charakteru każdego małego piłkarza. 

przedszkole pilkarskie

Cennik

  1. Jednorazowa Opłata rejestracyjna wynosi 199 zł (w jej skład wchodzą koszulka oraz spodenki z logiem Move Camp)
  2. Opłata miesięczna 160 zł (jeden trening w tygodniu) lub 260 zł (dwa treningi w tygodniu)
pilka nozna dla dzieci
AKADEMIA SPORTOWA​

Przedszkole piłkarskie

By nasze zajęcia prowadziły, również do integracji z rodzicami w każdy ostatni trening w miesiącu organizujemy trening z Rodzicami na którym, każdy opiekun czynnie bierze udział w naszych zajęciach. Jest to świetna forma integracji oraz zabawy, która zaowocuje wieloma uśmiechami na ustach młodszych i starszych uczestników. Wartości i założenia, które będziemy chcieli przekazać młodym adeptom podczas treningów piłkarskich to:

  • Rozwijanie umiejętności zgodnie z indywidualnymi możliwościami;
  • rozładowanie napięć psychicznych, skierowanie energii w stronę aktywności fizycznej;
  • ukierunkowanie na aktywną formę spędzania czasu wolnego;
  • budowanie dobrych relacji z rówieśnikami.
Zapisy

Zapisz dziecko już dziś

AKADEMIA SPORTOWA​

Przedszkole piłkarskie

Piłka nożna to świetny sposób na poprawę koordynacji i umiejętności motorycznych u dzieci. Może również pomóc im nauczyć się grać w zespole, co jest ważne dla pracy zespołowej w późniejszym okresie życia. Ważne jest jednak, aby zacząć powoli i upewnić się, że Twoje dziecko ma odpowiedni sprzęt przed rozpoczęciem.

Piłka nożna to sport, który pozwala dzieciom ćwiczyć swoje umiejętności motoryczne i uczyć się pracy zespołowej. Jednak na początku może być trudno dzieciom odebrać niuanse gry. Dlatego tak ważne jest, aby zacząć od najmłodszych lat. Dzieci już w wieku 3 lat mogą rozpocząć naukę podstaw piłki nożnej. A w wieku 5 lat większość dzieci nauczyła się wszystkich podstawowych umiejętności, których potrzebują, aby zacząć grać z innymi dziećmi.

zajecia move camp football
nauka gry w pilke nozna dla dzieci
AKADEMIA SPORTOWA​

Przedszkole piłkarskie

Piłka nożna jest doskonałym sposobem dla dzieci, aby rozwijać swoją koordynację, sprawność i pewność siebie. Gra w piłkę nożną dla dzieci ma wiele korzyści. Jest to zabawa, sport zespołowy, który buduje pewność siebie. Rozwija również umiejętności motoryczne i koordynację. Jest również świetnym sposóbem na spędzenie czasu z przyjaciółmi.