Obozy sportowe

Wyjazdy

Obozy sportowe dla dzieci, mlodziezy i rodzinne

Okres wakacji powinien być odpowiednio zagospodarowany, aby młody człowiek mógł wziąć udział w ciekawych aktywnościach, poszerzyć swoje horyzonty poza szkołą oraz najzwyczajniej odpocząć od codziennych obowiązków. Dlatego Move Camp proponuje udział w obozach sportowych dla dzieci.

Projekty te realizowane są, przez doświadczoną kadrę zapewniającą Twojemu dziecku niezapomniane wspomnienia oraz harmonijny rozwój. Podczas obozu sportowego dla dzieci Twoja pociecha nauczy się również samodzielności i współpracy w grupie. Dziecko będzie miało możliwość zintegrowania się z innymi uczestnikami i dzielenia z nimi wspólnej pasji.

obozy sportowe
Wyjazdy

Zobacz aktualne wyjazdy

summer camp gizycko

SUMMER CAMP 2024 (Giżycko)

SUMMER CAMP na Mazurach Sport, Przygoda, Zabawa – Czekają na Ciebie! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE TERMIN: 22.06 – 01.07.2024 MIEJSCE: Piękna Góra k. Giżycka/ Hotel

multisport camp mragowo

MULTI SPORT CAMP 2024 (Mrągowo)

Różnorodność Sportu, Jedna Pasja: Nasz MULTI SPORT CAMP! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE TERMIN: 13.07 – 20.07.2024 MIEJSCE: Mrągowo Activ ILOŚĆ MIEJSC: 40 WIEK: 7 -14

winter faminly camp wlochy

WINTER FAMILY CAMP – WŁOCHY 2024

Włoskie rodzinne ferie! Czy jest coś piękniejszego, niż spędzenie całego dnia na słonecznych stokach? Gwarantujemy Wam wspaniały hotel, kameralny, zarządzany przez przemiłą włoską rodzinkę, szkolenia

Nasz program

Niezapomniane wspomnienia oraz harmonijny rozwój

Idealna propozycja dla Twojego dziecka, aby dostarczyć mu mnóstwo atrakcji w czasie wolnym poza Warszawą

Wspaniała zabawa

To hasło jest nieodłącznym elementem naszych CAMPÓW!Bez tego się „nie ruszamy” na żaden wyjazd! 🙂

Niezapomniane wrażenia

Po naszych CAMPACH wspomnienia zostają na bardzo długo. Oprócz wspomnień, powstają przyjaźnie na lata.

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia sportowe to nieodłączna część naszych CAMPÓW. Na naszych wyjazdach nie zabraknie również części edukacyjnej, wszystko oczywiście w formie zabawy.

Wspólna intergracja

Twoje dziecko nie ma z kim pojechać na obóz? Żadna koleżanka czy kolega się nie zdecydował? Nie ma sprawy! Na naszych CAMPACH przyjaźnie się tworzą bardzo szybko!

Nauka samodzielności

Na CAMPACH staramy się aby dzieci jak najwięcej rzeczy robiły samodzielnie. Owszem, zdarza się, że nasza pomoc jest niezbędna, dlatego zawsze jesteśmy w gotowości aby rozwiązać problem.

Rozwój ruchowy

Tutaj chyba dużo pisać nie trzeba 🙂 AKTYWNOŚĆ to nasz konik, i na żadnym CAMPIE jej nie zabraknie!

obozy sportowe na lato
Wyjazdy

Obozy sportowe dla młodzieży

W bardzo podobnym duchu są organizowane obozy sportowe dla młodzieży. Zespół instruktorów z Move Camp wie, że starsze dzieci także potrzebują ciekawych wyzwań, które będą rozwijające. Propozycja programowa obozu pozwoli młodzieży odpocząć od warszawskiego stylu życia i ponownie zregenerować siły w kontakcie z naturą.

Zapisy

Zapisz dziecko już dziś

Wyjazdy

Obozy sportowe zimą, latem i weekendami

Okres ferii zimowych oraz letnich wakacji to czas, gdy dzieci mają bardzo dużo wolnego czasu. Powstaje wtedy pytanie jak ma on być dobrze zagospodarowany. Bardzo dużo rodziców decyduje się na wysłanie dziecka na wyjazd z programem sportowym. Jest to bardzo dobra propozycja, która pozwoli zaspokoić wszystkie potrzeby ruchowe młodego człowieka. Obozy sportowe dla dzieci są tak przygotowywane, aby nauczyć młodego człowieka samodzielności i rozwinąć odpowiednie umiejętności w zależności od charakteru wyjazdu. Nasza propozycja jest niezapomnianą przygodą, w trakcie której dziecko pozna wielu nowych przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Ponadto jest obóz sportowy dla dzieci jest bardzo dobrą alternatywą dla siedzenia w domu, gdzie przy dużej ilości czasu można zacząć się nudzić.

obozy sportowe na zime