Wyjazdy rodzinne

Wyjazdy

Obozy dla całej rodziny

Wyjazdy rodzinne są idealną forma łączącą elementy podróżowania, zwiedzania pięknych zakątków świata oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Integrują grupę zarówno dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo motywują zapewniając niesamowite doznania, które z pewnością zostaną zapamiętane na długo. Nasza kadra to ludzie ze sportową pasja i zajawką na wszelkie nowe aktywności sportowe co spowoduje, że na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom. Warto spędzać czas z rodziną, a tego typu wyjazd pozwoli jak najlepiej zacisnąć więzi.

 
obozy dla calej rodziny
Wyjazdy

Zobacz aktualne wyjazdy rodzinne

winter faminly camp wlochy

WINTER FAMILY CAMP – WŁOCHY 2024

Włoskie rodzinne ferie! Czy jest coś piękniejszego, niż spędzenie całego dnia na słonecznych stokach? Gwarantujemy Wam wspaniały hotel, kameralny, zarządzany przez przemiłą włoską rodzinkę, szkolenia

Nasz program

Niezapomniane wspomnienia oraz harmonijny rozwój

Idealna propozycja dla Twojego dziecka, aby dostarczyć mu mnóstwo atrakcji w czasie wolnym poza Warszawą

Wspaniała zabawa

To hasło jest nieodłącznym elementem naszych CAMPÓW!Bez tego się „nie ruszamy” na żaden wyjazd! 🙂

Niezapomniane wrażenia

Po naszych CAMPACH wspomnienia zostają na bardzo długo. Oprócz wspomnień, powstają przyjaźnie na lata.

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia sportowe to nieodłączna część naszych CAMPÓW. Na naszych wyjazdach nie zabraknie również części edukacyjnej, wszystko oczywiście w formie zabawy.

Wspólna intergracja

Twoje dziecko nie ma z kim pojechać na obóz? Żadna koleżanka czy kolega się nie zdecydował? Nie ma sprawy! Na naszych CAMPACH przyjaźnie się tworzą bardzo szybko!

Nauka samodzielności

Na CAMPACH staramy się aby dzieci jak najwięcej rzeczy robiły samodzielnie. Owszem, zdarza się, że nasza pomoc jest niezbędna, dlatego zawsze jesteśmy w gotowości aby rozwiązać problem.

Rozwój ruchowy

Tutaj chyba dużo pisać nie trzeba 🙂 AKTYWNOŚĆ to nasz konik, i na żadnym CAMPIE jej nie zabraknie!

obozy rodzinne
Wyjazdy

Obozy sportowe dla rodzin

Wspólne wyjazdy rodzinne w formie obozów mogą być zabawnym i niedrogim sposobem dla rodzin na spędzanie czasu razem. Może to być również świetny sposób dla rodziców, aby uzyskać trochę bardzo potrzebnych ćwiczeń, podczas gdy ich dzieci cieszą się na zewnątrz.

Sezon obozowy jest dla nas. A w tym czasie my myślimy o wszystkich rzeczach, które możesz zrobić ze swoją rodziną tego lata. Niezależnie od tego, czy szukasz zabawnego sposobu na spędzenie dnia, czy też masz nadzieję na zbudowanie umiejętności swojego dziecka w sporcie, który kocha, istnieje wiele opcji. Niezależnie od tego, czy szukasz jednodniowego obozu, czy intensywnej tygodniowej przygody, każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapisy

Zapisz dziecko już dziś

Wyjazdy

Wyjazdy rodzinne

Jest wiele sposobów na zajęcie dzieci podczas letnich miesięcy, jednak wielu rodziców zapomina o tym, jak ważne jest spędzanie z nimi czasu. Na obozie dzieci mogą bawić się z innymi obozowiczami i nawiązywać przyjaźnie, które mają podobne zainteresowania. Mogą również uczyć się nowych umiejętności, poznawać nowych ludzi i odkrywać swoje otoczenie, ucząc się jak pracować i bawić się razem w zespole. Wszystkie te elementy mogą pomóc Twojemu dziecku rozwinąć się jako osoba i nawiązać po drodze przyjaźnie na całe życie.

wyjazdy rodzinne