Nauka pływania dla dzieci

Nauka pływania dla dzieci

Nauka pływania dla dzieci i młodzieży

Pływanie jest jedną z najbardziej korzystnych dla zdrowia form rekreacji.  Jednym z aspektów jest na pewno to, że idealnie kształtuje odpowiednią postawę.  Nauka pływania dla dzieci jest bardzo efektywnym i zdrowym zajęciem, które kształci nie tylko ducha ale i zdrowie. Dodatkowo nauka pływania dobrze wpływa na rozwój mięśni całego ciała oraz koordynację.

Pływanie jest świetną alternatywą lub dodatkiem do aktywności ruchowych, w które dzieci angażują się podczas całego dnia.  Co więcej umiejętność swobodnego pływania powoduje, że twoja pociecha podczas wakacji będzie mogła bezpiecznie i bez dyskomfortu korzystać z różnych wodnych atrakcji. Nauka pływania dzieci przynosi więc same pozytywne aspekty.

nauka plywania dla dzieci przez zabawe
Nauka pływania dla dzieci

Nauka pływania dla dzieci przez zabawę

szkole pływania „Move Camp” dzieci działają w kameralnych grupach, maksymalnie 5 – cio osobowych. Bez względu czy będzie to Ochota, Żoliborz czy Bielany to grupa dzieci nie będzie większa. Taki zabieg pozwala nam w większej mierze indywidualnie skupić się na uczestnikach. Jesteśmy w stanie poznać dzieci, ich upodobania, to w czym czują się pewnie, a nawet ich lęki. Dzięki temu nauka pływania dla dzieci staje się przyjemnością.

indywidualna nauka plywania dla dzieci
Szkoła pływania dla dzieci

Indywidualna nauka pływania dla dzieci

Dzięki swojemu doświadczeniu pedagogicznemu, dobieramy odpowiednie metody pracy do potrzeb dzieci, dostosowujemy podejście, które będzie dla nich pozytywnym bodźcem tak by dzieci jak najefektywniej skorzystały z lekcji pływania.

My, jako instruktorzy, wykorzystujemy różnego rodzaju zabawki wodne, które urozmaicają zajęcia oraz powodują, że dzieci są bardziej zainteresowane nauką pływania. To z kolei, bezpośrednio przekłada się na szybszy progres, a nauka pływania dla dzieci staje się już przyjemnością.

Nauka pływania dla dzieci

Nauka pływania dla dzieci

Połączenie tych wszystkich aspektów daje nam pewność, że nasi kursanci ,w tym przypadku dzieci, nie odczuwają lęku przed wodą i zaczynają się w niej czuć bardzo swobodnie. Dodatkowo obserwujemy i słuchamy o tym, co nasze dzieci na treningach nauki pływania lubią robić najbardziej i z całego serca staramy się zaspokoić ich potrzeby. Uczymy ich skakania, nurkowania i po prostu dobrej zabawy w basenie, bo tylko wtedy możemy spowodować, że pokochają wodę i będą miały chęć doskonalenia techniki pływackiej i nauki kolejnych stylów. Zapisz swoje dzieci do nas na zajęcia, a obiecujemy, że zrobimy wszystko, by nauka pływania dla dzieci była przyjemności i dzieci szybko nauczyły się pływać. Sprawdź w grafiku zajęć, kiedy i gdzie prowadzona jest nauka pływania dla dzieci, a następnie wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację.

nauka plywania dla dzieci warszawa
nauka plywania dla dzieci mlodziezy
Szkoła pływania dla dzieci

Nauka pływania dla młodzieży

Pracujemy przede wszystkim na basenach w takich dzielnicach jak Bielany, Żoliborz oraz Ochota, ale Warszawa jest duża i wciąż szukamy kolejnych miejsc w dzielnicach Warszawy, by szerzyć pasję do pływania. Nasze główne lokalizacje to: nauka pływania dla dzieci na Ochocie, Trojdena 2c WUM. Nauka pływania dla dzieci na Bielanach, Konrada 6. Nauka pływania dla dzieci na Żoliborzu, potocka 1. W ciągu całego tygodnia prowadzimy wiele zajęć, o różnych porach dnia. Ta różnorodność pozwala na dopasowanie dogodnego dla obu stron terminu.

Nauka pływania dla dzieci

Nauka pływania dla dzieci - indywidualne podejście

Zajęcia grupowe nie są jedyną opcją współpracy z „Move Camp”. Dla wymagających posiadamy w swojej ofercie zajęcia nauki pływania w trybie indywidualnym. Jest to nauka pływania dzieci dla wymagających, chcących rozpocząć swoją przygodę z pływaniem, jak i dla tych pływaków, którzy chcą doskonalić już nabyte umiejętności. W przypadku zajęć w relacji „jeden na jeden” wystarczy wybrać termin regularnych spotkań w uzgodnieniu bezpośrednio z instruktorem prowadzącym. Spraw, by nauka pływania dla Twoich dzieci była przyjemnością.

Uwaga! Prowadzimy zajęcia w grupach maksymalnie 5-cio osobowych. Komfort i bezpieczeństwo podczas lekcji pływania jest dla nas najważniejsze!

nauka plywania mlodziezy
Nasz program

Dlaczego warto nauczyć się pływać razem z nami?

Idealna propozycja dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z pływaniem!

Wspaniała zabawa

To hasło jest nieodłącznym elementem naszych CAMPÓW!Bez tego się „nie ruszamy” na żaden wyjazd! 🙂

Niezapomniane wrażenia

Po naszych CAMPACH wspomnienia zostają na bardzo długo. Oprócz wspomnień, powstają przyjaźnie na lata.

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia sportowe to nieodłączna część naszych CAMPÓW. Na naszych wyjazdach nie zabraknie również części edukacyjnej, wszystko w formie zabawy.

Wspólna intergracja

Twoje dziecko nie ma z kim pojechać na obóz? Żadna koleżanka czy kolega się nie zdecydował? Nie ma sprawy! U nas przyjaźnie tworzą się bardzo szybko!

Samodzielność

Na CAMPACH staramy się aby dzieci jak najwięcej rzeczy robiły samodzielnie. Owszem, zdarza się, że nasza pomoc jest niezbędna, dlatego zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać problem.

Rozwój ruchowy

Tutaj chyba dużo pisać nie trzeba 🙂 AKTYWNOŚĆ to nasz konik, i na żadnym CAMPIE jej nie zabraknie!

Co u nas

AKTUALNOŚCI

Tutaj dowiecie się o najnowszych wydarzeniach w Move Camp oraz o przydatnych informacjach, które wprowadzą Cię w świat pływania. Nasze projekty i propozycje programowe sprawiają, że nie sposób nudzić się w Warszawie!

Modlin poprawka
Blog

PÓŁKOLONIE TOR MODLIN

ZAINWESTUJ W BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DZIECKA! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE TERMIN: 8.07 – 12.07.2024 oraz 26.08 – 30.08.2024 MIEJSCE: TOR MODLIN GODZINY: 9:00 – 17:00 ILOŚĆ