Nauka jazdy na nartach

AKADEMIA SPORTOWA​

Nauka jazdy na nartach

Jazda na nartach to idealne dopełnienie zimowych aktywności. Naukę można zacząć już od 3-go roku życia! To jest bardzo dobry okres z tego względu, że to właśnie ten okres w rozwoju dziecka jest najbardziej optymalny ze względu na możliwość koncentracji, kooperacji i  odpowiednią zdolność fizyczną.

Najpierw poprzez zabawę, a im dziecko starsze tym więcej zadań, które mogą rozwinąć jego umiejętności.

W naszej Akademii, prowadzimy zajęcia indywidualne na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie

nauka jazdy na nartach movecamp

Cennik

1 os: 110/h, 190/2h

2 os: 160/h, 260/2h

3os: 180/h

nauka jazdy na nartach dla dzieci
AKADEMIA SPORTOWA​

Nauka jazdy na nartach

Warto zaznaczyć, że nauczanie praktycznie każdej dyscypliny, to ciężka i odpowiedzialna rola. Prócz umiejętności i wiedzy ważna jest również metodyka nauczania, czyli mówiąc wprost – jak tę wiedzę przekazać dalej. Zatem czy warto skorzystać z wiedzy instruktora?

Ta kwestia nie podlega dyskusji!

Dziecko zazwyczaj z natury będzie kwestionować i podważać stanowisko rodzica. Taka sytuacja może prowadzić spowodować stres zarówno po stronie rodzica jak i dziecka, w następstwie nawet niechęci do narciarstwa. 

AKADEMIA SPORTOWA​

Nauka jazdy na nartach

Dlatego uważamy, że lepszym rozwiązaniem, a na pewno w początkowej fazie nauczania, jest powierzenie dziecka w ręce instruktora. W pewnym momencie, dziecko zacznie samodzielnie i bezpiecznie zjeżdżać, kontrolując prędkość i umiejąc się bezpiecznie zatrzymać, i to jest właśnie ten czas kiedy rodzic może wspólnie z dzieckiem doskonalić umiejętności nabyte podczas lekcji z instruktorem.

narty nauka jazdy dla dzieci