Weekendowe obozy sportowe

Wyjazdy

Sportowe obozy weekendowe

Weekendowa wycieczka dla dzieci to zabawny i ekscytujący sposób na spędzenie czasu z całą rodziną. Nie ma lepszego sposobu, aby cieszyć się przyrodą z dziećmi niż zabranie ich na weekendowy wypad. Niezależnie od tego, czy jest to wycieczka jednodniowa czy z noclegiem, weekendowa wycieczka dla dzieci pozwala wyjść i wspólnie odkrywać nowe miejsca. Możecie cieszyć się takimi aktywnościami jak wędrówki, biwakowanie i pływanie.

obozy sportowe weekendowe movecamp
Wyjazdy

Zobacz aktualne wyjazdy na weekend

Nasz program

Niezapomniane wspomnienia oraz harmonijny rozwój

Idealna propozycja dla Twojego dziecka, aby dostarczyć mu mnóstwo atrakcji w czasie wolnym poza Warszawą

Wspaniała zabawa

To hasło jest nieodłącznym elementem naszych CAMPÓW!Bez tego się „nie ruszamy” na żaden wyjazd! 🙂

Niezapomniane wrażenia

Po naszych CAMPACH wspomnienia zostają na bardzo długo. Oprócz wspomnień, powstają przyjaźnie na lata.

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia sportowe to nieodłączna część naszych CAMPÓW. Na naszych wyjazdach nie zabraknie również części edukacyjnej, wszystko oczywiście w formie zabawy.

Wspólna intergracja

Twoje dziecko nie ma z kim pojechać na obóz? Żadna koleżanka czy kolega się nie zdecydował? Nie ma sprawy! Na naszych CAMPACH przyjaźnie się tworzą bardzo szybko!

Nauka samodzielności

Na CAMPACH staramy się aby dzieci jak najwięcej rzeczy robiły samodzielnie. Owszem, zdarza się, że nasza pomoc jest niezbędna, dlatego zawsze jesteśmy w gotowości aby rozwiązać problem.

Rozwój ruchowy

Tutaj chyba dużo pisać nie trzeba 🙂 AKTYWNOŚĆ to nasz konik, i na żadnym CAMPIE jej nie zabraknie!

obozy sportowe weekendowe
Wyjazdy

Wyjazdy sportowe na weekend

Te przygody na świeżym powietrzu są idealne dla rodzin, które chcą spędzić wysokiej jakości czas ze swoimi dziećmi. Te wypady mogą być wykonane w przyrodzie, w lokalnym parku lub w pobliskim jeziorze lub plaży. Podczas gdy te wycieczki mogą być drogie, są one również bardzo warte pod względem łączenia i uczenia się nowych umiejętności. Istnieje również wiele innych rodzajów wycieczek weekendowych dla dzieci, w tym obozy weekendowe dla dzieci i wycieczki weekendowe dla dzieci. Te obozy pozwalają dzieciom doświadczać nowych rzeczy i uczyć się o życiu i świecie wokół nich.

Zapisy

Zapisz dziecko już dziś

Wyjazdy

Weekendowe wyjazdy sportowe

Weekend to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną. Może to być szansa dla wszystkich, aby zebrać się razem i spędzić wysokiej jakości czas razem bez stresu codziennego życia. Mogą nauczyć się nowych rzeczy o swoim środowisku i dobrze się bawić w nowym otoczeniu. Mogą również zrobić trwałe wspomnienia z przyjaciółmi, rodziną i innymi bliskimi.

weekendowe obozy sportowe movecamp