Obozy sportowe dla dzieci i młodzieży

Wyjazdy

Obozy sportowe dla dzieci

Obozy sportowe to świetny sposób na zapoznanie dzieci z różnymi sportami i pomoc w utrzymaniu aktywności podczas letnich miesięcy. Mogą być również świetnym sposobem dla nastolatków na poznanie nowych ludzi i nawiązanie przyjaźni podczas doskonalenia swoich umiejętności sportowych. Nasze obozy sportowe przygotowaliśmy dla wszystkich grup wiekowych i zainteresowań. Niektóre obozy skupiają się na konkretnych sportach, takich jak piłka nożna, podczas gdy inne oferują różnorodne zajęcia, takie jak pływanie czy narty wodne. Większość obozów sportowych jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat, ale są też obozy dla młodszych dzieci.

Wyjazdy

Zobacz aktualne wyjazdy dla dzieci i młodzieży

summer camp gizycko

SUMMER CAMP 2024 (Giżycko)

SUMMER CAMP na Mazurach Sport, Przygoda, Zabawa – Czekają na Ciebie! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE TERMIN: 22.06 – 01.07.2024 MIEJSCE: Piękna Góra k. Giżycka/ Hotel

multisport camp mragowo

MULTI SPORT CAMP 2024 (Mrągowo)

Różnorodność Sportu, Jedna Pasja: Nasz MULTI SPORT CAMP! Poprzedni Następny INFORMACJE OGÓLNE TERMIN: 13.07 – 20.07.2024 MIEJSCE: Mrągowo Activ ILOŚĆ MIEJSC: 40 WIEK: 7 -14

Nasz program

Niezapomniane wspomnienia oraz harmonijny rozwój

Idealna propozycja dla Twojego dziecka, aby dostarczyć mu mnóstwo atrakcji w czasie wolnym poza Warszawą

Wspaniała zabawa

To hasło jest nieodłącznym elementem naszych CAMPÓW!Bez tego się „nie ruszamy” na żaden wyjazd! 🙂

Niezapomniane wrażenia

Po naszych CAMPACH wspomnienia zostają na bardzo długo. Oprócz wspomnień, powstają przyjaźnie na lata.

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia sportowe to nieodłączna część naszych CAMPÓW. Na naszych wyjazdach nie zabraknie również części edukacyjnej, wszystko oczywiście w formie zabawy.

Wspólna intergracja

Twoje dziecko nie ma z kim pojechać na obóz? Żadna koleżanka czy kolega się nie zdecydował? Nie ma sprawy! Na naszych CAMPACH przyjaźnie się tworzą bardzo szybko!

Nauka samodzielności

Na CAMPACH staramy się aby dzieci jak najwięcej rzeczy robiły samodzielnie. Owszem, zdarza się, że nasza pomoc jest niezbędna, dlatego zawsze jesteśmy w gotowości aby rozwiązać problem.

Rozwój ruchowy

Tutaj chyba dużo pisać nie trzeba 🙂 AKTYWNOŚĆ to nasz konik, i na żadnym CAMPIE jej nie zabraknie!

obozy sportowe dla dzieci
Wyjazdy

Wyjazdy sportowe dla dzieci

Obozy sportowe pozwalają dzieciom i młodzieży na aktywne spędzenie letnich wakacji. Obozy sportowe to doskonały sposób na utrzymanie aktywności dziecka w okresie letnim, a wiele z nich oferuje więcej niż tylko podstawy danego sportu. Nasze obozy sportowe dla dzieci oferują elementy edukacyjne oraz ćwiczenia, a wiele zajęć skupia się również na umiejętnościach społecznych. Obozy sportowe dla młodzieży są również świetnym sposobem na poznanie innych nastolatków o wspólnych zainteresowaniach i mogą pomóc nastolatkom w nauce przywództwa i pracy z innymi.

Zapisy

Zapisz dziecko już dziś

Wyjazdy

Obozy sportowe dla młodzieży

Obozy sportowe to wzbogacające, zabawne doświadczenie dla dzieci i nastolatków, które są wspaniałe dla ich rozwoju. Obozy sportowe dla dzieci  skupiają się na podstawach danej dyscypliny sportowej, co pomaga młodym ludziom rozwijać umiejętności fizyczne i pewność siebie. Obozy sportowe pozwalają dzieciom spędzać czas z innymi dziećmi w ich wieku, tworzyć przyjaźnie i sieci społeczne.

wyjazdy sportowe dla dzieci