Pływanie w Warszawie - zapisz się na spotkanie z Instruktorem


Przyjazna nauka pływania w Warszawie

Trenerzy Move Camp są profesjonalistami, dobrze przygotowanymi do prowadzenia zajęć sportowych. Posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe oraz niezbędne doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem. Jest to bardzo duża wartość, która sprawia, że nauka pływania przynosi efekty, jest przyjemna i rozwija kursanta. Na pewno warto choć raz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Karolinę i Jacka, aby osobiście przekonać się jak dużo one dają.

Wszystko to sprawia, że największym zainteresowaniem w Move Camp cieszy się nauka pływania dla dzieci, która jest realizowana na trzech basenach w różnych dzielnicach: Ochota, Bielany i Żoliborz. Wystarczy sprawdzić gdzie będzie miało się najbliżej i zapisać na lekcję pływania swoją pociechę!

W Warszawie nie brakuje różnego rodzaju propozycji do spędzenia wolnego czasu, ale dobrze jest mieć wygospodarowane w grafiku zajęć choć godzinę na basen w ciągu tygodnia. Nasze ciało w trakcie tej aktywności tak naprawdę relaksuje się, a umysł za sprawą dobroczynnego wpływu wody odrywa się od codziennych obowiązków – po prostu “resetuje się”, przed kolejnymi wyzwaniami. Dlatego jeśli nie umiesz pływać, a bardzo chciałbyś podszkolić się pod okiem eksperta, to już dziś spraw grafik lekcji pływania!