MULTI SPORT CAMP 2024 (Mrągowo)

multisport camp mragowo

Różnorodność Sportu, Jedna Pasja:

Nasz MULTI SPORT CAMP!

INFORMACJE OGÓLNE

  • TERMIN: 13.07 – 20.07.2024
  • MIEJSCE: Mrągowo Activ
  • ILOŚĆ MIEJSC: 40
  • WIEK: 7 -14 lat
  • CENA: 2790 zł

FIRST MINUTE: 2690 zł

* zapis dziecka do 29.02.2024 oraz wpłata zadatku

IMG

"Czy marzycie o niezapomnianym lecie pełnym sportowych przygód i radości? Właśnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy obóz w urokliwym Mrągowie! Czekają tam na Was niesamowite atrakcje - od wodnych rozrywek po emocjonujące igrzyska i wiele, wiele więcej! Dołączcie do naszej wesołej ekipy i razem stworzymy lato pełne aktywności i fantastycznych wspomnień. Nie zwlekajcie - przygoda czeka na Was!"

Zapisy

Zapisz dziecko już dziś

ATRAKCJE

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę sportową na naszym obozie MULTI SPORT CAMP! Nasz obóz oferuje szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci, zapewniając wyjątkowe doświadczenia i pełen aktywności wakacyjny program.
 
ATRAKCJE, które czekają na uczestników naszego obozu to między innymi:
PLAŻOWANIE I ROZRYWKA NAD JEZIOREM
dzieci będą miały okazję cieszyć się błogim lenistwem na słonecznej plaży i kąpać się w ciepłych wodach jeziora
PRZYGODA NA KAJAKACH I ROWERKACH WODNYCH
 kajaki i rowerki wodne zapewnią dzieciom możliwość eksplorowania okolicznych wód i odkrywania ukrytych zakątków
ZAJĘCIA TENISOWE
młodym tenisistów zapewniamy korty tenisowe, gdzie będą mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.Dzieci mogą być na każdym poziomie zaawansowania. Pierwszego dnia uczestnicy dzieleni są na grupy pod względem umiejętności, uwzględniać rownież wcześniej wypełnione ankiety przez rodziców.
ZAJĘCIA Z NAUKI PŁYWANIA
na terenie ośrodka znajduje się pływalnia. W trakcie trwania obozu dzieci biorą udział w szkoleniu pływackim. Tak jak w przypadku zajęć tenisowych dzieci mogą być na każdym poziomie zaawansowania
ATRAKCJE WODNE
jeden dzień obozu poświęcony jest na atrakcje wodne. Dzieci biorą udział w niesamowitej zabawie jaką jest ciągniecie dmuchawców za motorówką. Emocje sięgają zenitu!
BITWY NERFOWE
zabawa w nerfy to świetna okazja do wykorzystania strategii i zręczności w rywalizacji z przyjaciółmi.
EKSPLORACJA NA SUPach
posiadamy własne SUPy, dlatego dzieci mają możliwość korzystania z nich w każdej chwili. Dzieci będą mogły cieszyć się spokojną przejażdżką po jeziorze i wspaniałą zabawą. Dodatkowo przed każdą przejażdżką dzieci mają zapewnioną od nas kamizelkę ratunkową. 
PRZEJAŻDŻKI W PARKU LINOWYM
nieopodal naszego ośrodka znajduje się park linowy. Jest to doskonałe miejsce do sprawdzenia swoich umiejętności wspinaczkowych i przeżywania przygód na wysokościach.
IGRZYSKA SPORTOWE
na koniec obozu czekają na naszych dzieci emocjonujące igrzyska sportowe, gdzie dzieci będą mogły rywalizować w różnych dyscyplinach sportowych i zdobywać nagrody.Igrzyska zakończą się wspaniałą IMPREZĄ HAWAJSKĄ!
Previous slide
Next slide
MULTI SPORT CAMP to nie tylko czas aktywności fizycznej, ale także okazja do nauki nowych umiejętności, rozwijania pasji i tworzenia niezapomnianych wspomnień w otoczeniu pięknej przyrody i wesołej atmosfery.
Dołącz do nas na letnią przygodę pełną sportowych emocji!

Atrakcje wymienione w ofercie naszego obozu MULTI SPORT CAMP są uzależnione od warunków atmosferycznych. Pomimo staranności w planowaniu i organizacji, niektóre zajęcia mogą być modyfikowane lub odwoływane w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort naszych uczestników.

KADRA

Jacek Bernard
KIEROWNIK OBOZU
Dominik Kowalski
wychowawca/instruktor pływania/koordynator obozu
Oskar
wychowawca/instruktor pływania
Ania Przybyłek
wychowawca/instruktorka pływania
Martyna
wychowawca/instruktorka pływania
Robert
wychowawca/trener tenisa
Wojtek
trener tenisa
Previous slide
Next slide

OPINIE

BEZPIECZEŃSTWO

WYKWALIFIKOWANA KADRA POSIADAJĄCA ODPOWIEDNIE UPRAWNIENIA

NASZE OBOZY ZAGŁASZANE SĄ DO KURATORIUM OŚWIATY 
 
COROCZNE KONTROLE Z KURATORIUM I SANEPIDU PRZEBIEGAJĄ BEZ ZASTRZEŃ