Półkolonie ZIMA 2020 – jak było?

Okazuje się, że PÓŁKOLONIE to idealna opcja dla dzieci pozostających w mieście na ferie.

Rodzice często nie są w stanie wyjechać czy to ze względu na brak urlopu, bądź innych aspektów.

Właśnie dlatego stworzyliśmy tydzień półkolonii aby dzieci nie miały kiedy się nudzić 😉 Jak to przystało na TEAM MOVE CAMP nie mogło zabraknąć sportu. Dlatego też uczestnicy półkolonii codziennie mieli styczność z różnego rodzaju aktywnością.

 

 

Move Camp to szkoła pływania działająca na terenie Warszawy i  jej okolic, właśnie dlatego nie mogło zabraknąć pływania 🙂

Wiadome jest to, że pływanie to nie tylko przyjemność dla dzieci ale również profilaktyczne działania zdrowotne, które pozwalają odpowiednio się rozwijać i zwalczać wady postawy.

 

Zima!

Nie mogło więc zabraknąć nart 🙂

Mamy to szczęście, mieszkając w Warszawie, że posiadamy Górkę Szczęśliwicką. Trzy razy podczas pięciodniowych półkolonii spędziliśmy na nauce jazdy na nartach. Niektóre dzieci przeżywały tutaj swoje początki, inne zaś doskonaliły nabyte już wcześniej umiejętności jazdy na nartach.

 

Każdy z nas wie, że ogólnie rozumiany ruch jest bardzo ważny dla rozwoju dziecka. Właśnie dlatego podczas półkolonii były również organizowane zajęcia na sali. Berek, podciąganie się na linie, przewroty w przód to między innymi te aktywności miały miejsce na sali gimnastycznej. Większość bloków zawartych w półkoloniach realizowana była na CSR WUM przy ulicy Trojdena 2c w Warszawie. Dzielnica Ochota pozwala dzięki swej bogatej infrastrukturze  nam na realizacje dosyć bogatego programu.

Ogromną radość przyniosło naszym dzieciom uczestnictwo w seansie filmowym w kinie Helios w Centrum Handlowym w Blue City. Wygodne fotele, popcorn i napoje pozwoliły nam się w pełni zrelaksować . Patrząc na to ze strony tak zwanego chilloutu?

Kto z nas nie lubi rozsiąść się wygodnie i w spokoju obejrzeć film? Jest ktoś taki? 😀

 

Wisienka na torcie. Na to czekali nasi uczestnicy z niecierpliwością 🙂 Stacja Grawitacja! To było cudowne przeżycie! Skoki na trampolinach, tory przeszkód to coś co przyniosło naszym dzieciom ogromną dawkę emocji i szczęścia! 🙂

Dzieci, dziećmi… ale trenerzy bawili się również wyśmienicie! 😀

Po co nauka przewrotów w przód? A nawroty w pływaniu? Właśnie dlatego nam się to przyda!

 

To była zimą, a latem? Latem szykujemy dla Waszych Pociech jeszcze większą dawkę emocji! 😀

Będzie cudownie, wesoło i aktywnie! Dlaczego? Dlatego, gdyż uśmiech i sprawność w życiu każdego  z nas jest ogromnie ważna!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7 – 14 lat na uczestnictwo w półkoloniach w Warszawie już latem! Program niebawem. Bądźcie czujni 😀

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji poniżej: