PÓŁKOLONIE w SUNTAGO

SUNTAGO WYRÓŻNIAJĄCY

Zanurz się w letnią frajdę z naszymi półkoloniami w Suntago -

największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie!

INFORMACJE OGÓLNE

  • TERMIN: 29.07 – 2.08.2024 oraz 5.08 – 9.08.2024
  • MIEJSCE: SUNTAGO (Wręcza)
  • GODZINY: 9:00 – 18:00
  • ILOŚĆ MIEJSC: 20
  • WIEK: 7 -14 lat
  • CENA: od 1649 zł

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę wodną (i nie tylko!) na naszych PÓŁKOLONIACH! 

Jako jedyna firma, nieprzerwanie od 5 sezonów współorganizujemy półkolonie wraz z Suntago, największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie, co gwarantuje niezapomniane wakacyjne przygody.

Nasza ekskluzywna oferta zapewnia dzieciom niepowtarzalne doświadczenia oraz bezpieczne i profesjonalne wsparcie podczas wszystkich atrakcji.

 
Nasze półkolonie w Suntago oferują nie tylko zabawę w wodzie, ale także szeroki wybór aktywności i atrakcji dla dzieci w różnym wieku, zapewniając pełne doświadczenie wakacyjnej przygody:

Atrakcje wymienione w ofercie naszych półkolonii są uzależnione od warunków atmosferycznych. Pomimo staranności w planowaniu i organizacji, niektóre zajęcia mogą być modyfikowane lub odwoływane w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort naszych uczestników.

IMG

"Jako właściciele firmy, organizującej m.in. sportowe półkolonie, obozy oraz zajęcia z nauki pływania dajemy Tobie gwarancje, że Twoje dziecko spędzi w Suntago wspaniałą przygodę. Jesteśmy jedyną firmą, która współorganizuje 5 cio dniowe półkolonie w Parku Wodnym Suntago już od 5 lat, czyli od samego początku istnienia Parku. Z roku na rok nasz program jest udoskonalany, podążamy za potrzebami uczestników. Nasze półkolonie to nie tylko
5 dni pełnych zabawy, ale także wartościowe doświadczenie, które kształtuje charakter i inspiruje do osiągania wyższych celów."

0
LAT DOŚWIADCZENIA

OPINIE

BEZPIECZEŃSTWO

WYKWALIFIKOWANA KADRA POSIADAJĄCA ODPOWIEDNIE UPRAWNIENIA

NASZE OBOZY I PÓŁKOLONIE ZAGŁASZANE SĄ DO KURATORIUM OŚWIATY 
 
OGRANICZAMY LICZBĘ UCZESTNIKÓW W GRUPACH, ABY ZAPEWNIĆ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO DZIECKA I LEPSZĄ KONTROLĘ NAD ICH BEZPIECZEŃSTWEM. 
 

ZAPISY WYSTARTOWAŁY 15.04.2024