Wyjazdy sportowe dla dzieci i młodzieży

Obozy sportowe dla dzieci

Okres wakacji powinien być odpowiednio zagospodarowany, aby młody człowiek mógł wziąć udział w ciekawych aktywnościach, poszerzyć swoje horyzonty poza szkołą oraz najzwyczajniej odpocząć od codziennych obowiązków. Dlatego Move Camp proponuje udział w obozach sportowych dla dzieci.

Projekty te realizowane są, przez doświadczoną kadrę zapewniającą Twojemu dziecku niezapomniane wspomnienia oraz harmonijny rozwój. Podczas obozu sportowego dla dzieci Twoja pociecha nauczy się również samodzielności i współpracy w grupie. Dziecko będzie miało możliwość zintegrowania się z innymi uczestnikami i dzielenia z nimi wspólnej pasji.

Obozy sportowe dla młodzieży

W bardzo podobnym duchu są organizowane obozy sportowe dla młodzieży. Zespół instruktorów z Move Camp wie, że starsze dzieci także potrzebują ciekawych wyzwań, które będą rozwijające. Propozycja programowa obozu pozwoli młodzieży odpocząć od warszawskiego stylu życia i ponownie zregenerować siły w kontakcie z naturą.

Obozy sportowe ze świetnym programem dla dzieci

Okres ferii zimowych oraz letnich wakacji to czas, gdy dzieci mają bardzo dużo wolnego czasu. Powstaje wtedy pytanie jak ma on być dobrze zagospodarowany. Bardzo dużo rodziców decyduje się na wysłanie dziecka na wyjazd z programem sportowym. Jest to bardzo dobra propozycja, która pozwoli zaspokoić wszystkie potrzeby ruchowe młodego człowieka. Obozy sportowe dla dzieci są tak przygotowywane, aby nauczyć młodego człowieka samodzielności i rozwinąć odpowiednie umiejętności w zależności od charakteru wyjazdu. Nasza propozycja jest niezapomnianą przygodą, w trakcie której dziecko pozna wielu nowych przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Ponadto jest obóz sportowy dla dzieci jest bardzo dobrą alternatywą dla siedzenia w domu, gdzie przy dużej ilości czasu można zacząć się nudzić.

NASZA OFERTA

FAMILY CAMP – czerwiec 2022

FAMILY CAMP – ZAKOPANE!

Wyjazd przeznaczony dla rodzin z dziećmi lubiących aktywnie spędzać czas Twoja rodzina nie lubi się nudzić? Siedzieć cały weekend przed TV? Zapraszamy na FAMILY CAMP!

Kiedy Ty trenujesz z wykwalifikowanym trenerem, Twoje dziecko spędza czas na animacjach i zajęciach sportowych. Wieczorami spędzisz czas przy ognisku, aby odpocząć po dniu pełnym sportowych wrażeń 🙂

MAZURSKI CAMP 2022 – czyli uczę się żeglować 🙂

 

Wyjazd, gdzie miłośnicy wody i wiatru odnajdą się tutaj w 100% 🙂 jeżeli chcesz aby Twoje dziecko poznało podstawy żeglarstwa, to ten obóz jest zdecydowanie najlepszy 🙂

 

oprócz żeglowania mamy jeszcze mnóstwo czasu na inne atrakcje, zatem słowo NUDA na tym obozie na pewno się nie pojawi 🙂

SWIM & TENNIS Camp 2022

 

Druga edycja obozu pływacko tenisowego w Rawie Mazowieckiej 🙂 W zeszłym roku bawiliśmy się tam wyśmienicie!

Mnóstwo sportu, uśmiechu i nowych znajomości 🙂

 

Dołącz do nas w wakacje i baw się wyśmienicie! 🙂

MULTI SPORT CAMP – Bukowina Tatrzańska

 

O to miejsce walczyliśmy długo 🙂 Naszym marzeniem było zrobić tutaj obóz dla dzieci w wakacje. Bogata infrastruktura, piękne widoki, pyszne jedzenie i mnóstwo atrakcji!

Szczerze? Ledwo udało nam się pomieścić w programie to, co chcemy pokazać Twojemu dziecku 🙂

Rewelacyjna zabawa na dobrze zorganizowanych wyjazdach rodzinnych

Przemyślany i ciekawy program spędzania wolnego czasu nie musi być tylko i wyłącznie domeną obozów sportowych. Wyjazdy w gronie najbliższych osób też mogą być zorganizowane tak, aby dzieci i dorośli wynieśli z takiej atrakcji jak najwięcej. Obecność instruktorów sportowych sprawi, że w trakcie wyjazdu rodzinnego  będzie działo się bardzo dużo ciekawych rzeczy. Ponadto wszelkie zaplanowane aktywności sportowe będą przebiegać pod okiem profesjonalistów.

ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ!