Nauka pływania dla dzieci w Warszawie

Dzieci nauczą się pływać pod okiem ekspertów

Pływanie jest jedną z najbardziej korzystnych dla zdrowia form rekreacji.  Jednym z aspektów jest na pewno to, że idealnie kształtuje odpowiednią postawę.  Nauka pływania dla dzieci jest bardzo efektywnym i zdrowym zajęciem, które kształci nie tylko ducha ale i zdrowie. Dodatkowo nauka pływania dobrze wpływa na rozwój mięśni całego ciała oraz koordynację.

Pływanie jest świetną alternatywą lub dodatkiem do aktywności ruchowych, w które dzieci angażują się podczas całego dnia.  Co więcej umiejętność swobodnego pływania powoduje, że twoja pociecha podczas wakacji będzie mogła bezpiecznie i bez dyskomfortu korzystać z różnych wodnych atrakcji. Nauka pływania dzieci przynosi więc same pozytywne aspekty.

W szkole pływania „Move Camp” dzieci działają w kameralnych grupach, maksymalnie 5 – cio osobowych. Bez względu czy będzie to Ochota, Żoliborz czy Bielany to grupa dzieci nie będzie większa. Taki zabieg pozwala nam w większej mierze indywidualnie skupić się na uczestnikach. Jesteśmy w stanie poznać dzieci, ich upodobania, to w czym czują się pewnie, a nawet ich lęki. Dzięki temu nauka pływania dla dzieci staje się przyjemnością.

nauka pływania dla dzieci Warszawa
Nauka pływania dla dzieci Warszawa - szkoła Move Camp

Nauka pływania dla dzieci przez zabawę

Ta wiedza jest niezwykle istotna i pomocna przy planowaniu każdorazowych zajęć. Podstawowa nauka pływania dla dzieci łączy zabawę, ale również wyzwania, dzięki czemu dzieci są wciąż pozytywnie zmotywowane do doskonalenia swoich umiejętności. Doświadczenie instruktorów „Move Camp” w nauce pływania dzieci to kwestia kluczowa. Kreatywność i zaangażowanie naszej kadry sprawiają, że dzieci kończą zajęcia z uśmiechem na twarzy i nie mogą się doczekać kolejnej lekcji pływania. To sprawia, że jesteśmy doceniani przez rodziców, którzy przywożą na zajęcia swoje pociechy z różnych części miasta i nie jest to tylko Ochota, Bielany i Żoliborz a cała Warszawa. Nauka pływania dzieci to nasza pasja! Właśnie to zaufanie i chęć powierzenia nam pod opiekę ich największych skarbów, jest dla nas najbardziej satysfakcjonującą nagrodą.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci potrzebują nieco innego podejścia niż dorośli i to od nas zależy, jak zostanie zapamiętany ich pierwszy kontakt z wodą. Dlatego właśnie nauka pływania dla dzieci jest dużo bardziej wymagająca niż nauka pływania dla dorosłych. Nasza rolą jest sprawić by, nauka pływania dzieci kojarzyła im się z przyjemnością i bezpieczeństwem, a woda stałą się przyjacielem, a nie wrogiem.

Indywidualna nauka pływania dla dzieci

Dzięki swojemu doświadczeniu pedagogicznemu, dobieramy odpowiednie metody pracy do potrzeb dzieci, dostosowujemy podejście, które będzie dla nich pozytywnym bodźcem tak by dzieci jak najefektywniej skorzystały z lekcji pływania.

My, jako instruktorzy, wykorzystujemy różnego rodzaju zabawki wodne, które urozmaicają zajęcia oraz powodują, że dzieci są bardziej zainteresowane nauką pływania. To z kolei, bezpośrednio przekłada się na szybszy progres, a nauka pływania dla dzieci staje się już przyjemnością.

Połączenie tych wszystkich aspektów daje nam pewność, że nasi kursanci ,w tym przypadku dzieci, nie odczuwają lęku przed wodą i zaczynają się w niej czuć bardzo swobodnie. Dodatkowo obserwujemy i słuchamy o tym, co nasze dzieci na treningach nauki pływania lubią robić najbardziej i z całego serca staramy się zaspokoić ich potrzeby. Uczymy ich skakania, nurkowania i po prostu dobrej zabawy w basenie, bo tylko wtedy możemy spowodować, że pokochają wodę i będą miały chęć doskonalenia techniki pływackiej i nauki kolejnych stylów. Zapisz swoje dzieci do nas na zajęcia, a obiecujemy, że zrobimy wszystko, by nauka pływania dla dzieci była przyjemności i dzieci szybko nauczyły się pływać. Sprawdź w grafiku zajęć, kiedy i gdzie prowadzona jest nauka pływania dla dzieci, a następnie wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację.

indywidualna nauka pływania dla dzieci
nauka pływania dzieci warszawa

Pracujemy przede wszystkim na basenach w takich dzielnicach jak Bielany, Żoliborz oraz Ochota, ale Warszawa jest duża i wciąż szukamy kolejnych miejsc w dzielnicach Warszawy, by szerzyć pasję do pływania. Nasze główne lokalizacje to: nauka pływania dla dzieci na Ochocie, Trojdena 2c WUM. Nauka pływania dla dzieci na Bielanach, Konrada 6. Nauka pływania dla dzieci na Żoliborzu, potocka 1. W ciągu całego tygodnia prowadzimy wiele zajęć, o różnych porach dnia. Ta różnorodność pozwala na dopasowanie dogodnego dla obu stron terminu. Zajęcia grupowe nie są jedyną opcją współpracy z „Move Camp”. Dla wymagających posiadamy w swojej ofercie zajęcia nauki pływania w trybie indywidualnym. Jest to nauka pływania dzieci dla wymagających, chcących rozpocząć swoją przygodę z pływaniem, jak i dla tych pływaków, którzy chcą doskonalić już nabyte umiejętności. W przypadku zajęć w relacji „jeden na jeden” wystarczy wybrać termin regularnych spotkań w uzgodnieniu bezpośrednio z instruktorem prowadzącym. Spraw, by nauka pływania dla Twoich dzieci była przyjemnością.

Uwaga! Prowadzimy zajęcia w grupach maksymalnie 5-cio osobowych. Komfort i bezpieczeństwo podczas lekcji pływania jest dla nas najważniejsze!