Grafik nauki pływania w Warszawie - MoveCamp.pl

Lekcje pływania odbywają się cyklicznie

Grupowe lekcje pływania dla dzieci odbywają się cyklicznie, z góry ustalonym czasie. Takie podejście pozwala instruktorom pływania zorganizować swój czas pracy oraz przygotować się do lekcji indywidualnych.

Do udziału w zajęciach na basenie prowadzonych przez trenerów Move Camp zapraszamy dzieci już od 4-tego roku życia. Jest to doskonały moment, aby dziecko mogło zacząć rozwijać swoje umiejętności motoryczne w wodzie. Ponadto, to będzie pierwsza, duża lekcja samodzielności w warunkach innych, niż ma to miejsce np. w przedszkolu.

Zajęcia indywidualne odbywają się od poniedziałku do piątku – w tych dniach bardzo chętnie umówimy się na spotkanie sam na sam. Na pewno będzie to bardzo owocny trening, który przyniesie dużo satysfakcji. Indywidualna nauka pływania jest bardzo popularna w Warszawie, więc jesteśmy gotowi na przeprowadzenie dobrego treningu.

Napisz do nas aby ustalić więcej szczegółów. Warto sprawdzić gdzie i kiedy będzie Ci najwygodniej dowozić dziecko na naukę pływania. Lekcje odbywają się w trzech, popularnych i dobrze wyposażonych basenach w mieście. Zapraszamy zainteresowane osoby na pływalnie w Żoliborzu, Bielanach lub Ochocie. Czekamy na wszystkich spragnionych przygody!